Microbaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

Share

Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Sina.H

درجه : سرباز

Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype Empty
PostSubject: Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype   Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype I_icon_minitime2023-01-17, 5:33 pm

[rtl]سلام به همگیِ دوستان[/rtl]
[rtl]بنده توسنتم با کمک دوست خوبم آقا فرید گل، صاحب فروم، و البته دوست دیگه‌ای به نام منصور (صاحب EtrDreams از کشور تونس، که از سردمداران رام‌هکینگ به زبان عربی هستن)، و البته یک ویدئو که طریقه راست به چپ کردنِ حروف رو برای کنسول NES نشون می‌داد، تونستم رام Ninja Gaiden از سه‌گانه NES رو فارسی‌سازی کنم! متن‌ها کامل به نمایش در میان، و همه کات‌سین‌ها به خوبی ترجمه شده و داخل هر خونه نشسته، و همه متون راست به چپه، و حتی HUD بازی هم به خوبی تونستم ترجمه کنم! یعنی عملا تمامی میان‌پرده‌ها ترجمه شدن توسط من، و به واسطه Persia Pack (بعدها راجع به این توضیح می‌دم) تونستم مقادیر هگزا دسیمال رو جایگزین مقادیر اصلی بکنم، اما چرا اسمش رو گذاشتم ترجمه خام؟ مشخصه، هنوز لوگوها مونده، تیتراژ شلخته‌ست (البته اگه کسی بتونه بازی رو تموم کنه Very Happy)، و متنی که موقع Game Over به نمایش درمیاد، فارسی نشده![/rtl]
[rtl]به هر حال بازی قابل اجراست و من چندین بار از اول تمومش کردم؛ بدون هیچ ایرادی در نمایش متن‌ها و بدون هیچ‌گونه باگ گرافیکی![/rtl]
[rtl]پس فعلا لذت ببرید![/rtl]
[rtl]برای دانلود اینجا کلیک کنین![/rtl]
[rtl]Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype Ng-1_nor2_thumb[/rtl]

Last edited by Sina.H on 2023-01-28, 1:06 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Farid
Farid

گروهبان سوم

گروهبان سوم

PostSubject: Re: Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype   Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype I_icon_minitime2023-01-17, 6:17 pm

سلام مهندس جان خیلی خوش اومدی
دست گلت درد نکنه واقعا ترجمه خوبی رو انجام دادی تبریک میگم
بازی نینجا گایدن رو من هیچ وقت نتونستم تموم بکنم ولی با این ترجمه مجبورم حتما بازی بکنم و تمومش بکنم
فقط توی تیزر ابتدای بازی بعد از مبارزه کلمه همیشه غلط املایی داره اونو اصلاح بکن
یه نکته دیگه اینکه لطفا اگه میشه توی تاپیک معرفی اعضا خودت و تخصصت هات رو معرفی بکن
دمت گرم  cheers
Back to top Go down
http://microbaz.blogfa.com
Sina.H

PostSubject: Re: Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype   Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype I_icon_minitime2023-01-17, 6:27 pm

Farid wrote:
سلام مهندس جان خیلی خوش اومدی
دست گلت درد نکنه واقعا ترجمه خوبی رو انجام دادی تبریک میگم
بازی نینجا گایدن رو من هیچ وقت نتونستم تموم بکنم ولی با این ترجمه مجبورم حتما بازی بکنم و تمومش بکنم
فقط توی تیزر ابتدای بازی بعد از مبارزه کلمه همیشه غلط املایی داره اونو اصلاح بکن
یه نکته دیگه اینکه لطفا اگه میشه توی تاپیک معرفی اعضا خودت و تخصصت هات رو معرفی بکن
دمت گرم  cheers
[rtl]سلام داش فرید[/rtl]
[rtl]مهندس شمایی آاااااقاااا، مهندسی از خودته، داریم درس پس میدیم![/rtl]

[rtl]فدات حتما و به روی چشم[/rtl]
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype   Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype I_icon_minitime

Back to top Go down

Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Final
» Ninja Gaiden III Persian Translation
» Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation)
» Persian NES Font
» ترجمه بازی Teenage Mutant Ninja Turtles II