Microbaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

Share

Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ehsan1

درجه : سرباز دوم

درجه : سرباز دوم

Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) Empty
PostSubject: Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation)   Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) I_icon_minitime2023-04-20, 9:31 am

سلام به همه دوستان

با ترجمه فارسی لاک‌پشت‌های نینجا قسمت سوم در خدمت شما هستم

مدت‌ها پیش این کار رو به عنوان اولین ترجمه‌ میکروم شروع کردم. یادم هست اون موقع وسط کار به یه مشکلی خوردم و نتونستم بازی رو ترجمه کنم.

حالا مشکل چی بود؟؟ شرکت عزیز کونامی روی بازی‌هاش (معمولا اکثر بازی‌های سال ۱۹۹۰ به بعد) قفل میذاره و با ادیت بازی غیرقابل استفاده میشه! مثلاً داخل این بازی قفل روی

© Konami

هست و من اون موقع نمیدونستم. با ادیت این قسمت آسیب دریافتیمون ۲ برابر و دمیج اتکمون نصف میشه و غول مرحله آخر (سوپر شردر) هم نامیرا میشه! به همین دلایل این کار رو ول کردم!! {هرچند سایت رام‌هکینگ رو که بررسی می‌کردم دیدم عزیزان عرب زبان به این نکته توجه نداشتن و بازی رو همینطوری ترجمه کردن ولی من دوست داشتم اثر رو سالم ترجمه کنم}

به هرحال زمان زیادی گذشته و تو این مدت من هم درگیر بودم و الان که کمی وقت پیدا کردم و اتفاقی این رو از یه سایتی خوندم تصمیم گرفتم کار رو دوباره راه بندازم. متاسفانه فایلهای قدیمیم رو نداشتم و بازی رو از اول ترجمه کردم Sad 

دوستان توجه کنید! تمام متن‌های داخل بازی رو راست به چپ کردم و تا حد امکان سعی کردم ترجمه اثر شیوا و روان باشه! البته هنوز منوهای بازی ناتمام هست. البته جای نگرانی نیست چون این قسمت‌ها انگلیسی هستن. دلیل ترجمه نکردن این بخش‌ها این هست که تیتراژ بازی انگلیسی بود و به صورت اسپریت متحرک که من نتونستم آدرس‌هاش رو پیدا کنم و تصمیم گرفتم تا وقتی بتونم اون قسمت رو ادیت کنم دست به فونت انگلیسی نزنم. آقا فرید خوش‌حال میشم اگه بتونید یه نگاه به اثر بندازید و نظرتون رو بگید و اگر تونستید داخل ادیت اون قسمت راهنماییم کنید.خب دیگه خیلی صحبت کردم. امیدوارم از این بازی زیبا و ترجمهٔ من لذت کافی رو ببرید lol!  آره دیگه!! بریم برا بازی

Download link:

Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) TMNT3

Back to top Go down
Sina.H

درجه : سرباز

PostSubject: Re: Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation)   Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) I_icon_minitime2023-04-20, 3:10 pm

[rtl]خوشحالم که فروم با حضور افرادی مثل تو همچنان پرقدرت به راه خودش ادامه میده![/rtl]
[rtl]واقعا چه داستان خفنی هم داشته این ترجمه‌ت ها! نمی‌دونستم کونامی چنین حرکتی زده!!!![/rtl]
[rtl]واقعا دمت گرم پسر، خسته نباشی  Very Happy [/rtl]
Back to top Go down
Farid
Farid

گروهبان سوم

گروهبان سوم

PostSubject: Re: Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation)   Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) I_icon_minitime2023-04-24, 4:26 pm

cheers سلام خدا قوت واقعا لذت میبرم وقتی میبینم بالاخره کسانی هستن که پرچم رو بالا نگه میدارن cheers
الان نمیدونم اول نینجا گایدن رو بازی بکنم یا لاکپشت های نینجا رو 
ضمنا یادت نره حتما توی سایت رام هکینگ پچ ترجمه رو به اسم خودت آپلود بکن
چند تا چیت کد هم برای این بازی پیدا کردم که به این پست الصاق کردم
Attachments
Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) AttachmentTMNT_cheats.png
You don't have permission to download attachments.
(60 Kb) Downloaded 7 times
Back to top Go down
http://microbaz.blogfa.com
kinderuberraschung313
kinderuberraschung313

PostSubject: ارور و اجرا نکردن بازی توسط Nestopia   Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) I_icon_minitime2023-07-04, 6:21 pm

سلام، خسته نباشی، خداقوت، واقعا دستمریزاد،
همین امشب که متوجه شدم ترجمه فارسی داره می خواستم شروع کنم،
ولی متاسفانه نستوپیا ارور می ده و اجرا نمی کنه،
متن ارور اینه:
Unsupported of malformed mapper!
با چه شبه سازی تست کردین؟
Back to top Go down
Farid
Farid

گروهبان سوم

گروهبان سوم

PostSubject: Re: Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation)   Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) I_icon_minitime2023-07-05, 10:20 am

از ورژن غیر رسمی نستوپیا استفاده بکن :
http://0ldsk00l.ca/nestopia

از اینم میتونی استفاده بکنی ولی این شبیه ساز بیشتر برای کار هک هست :
https://fceux.com/web/download.html
Back to top Go down
http://microbaz.blogfa.com
kinderuberraschung313
kinderuberraschung313

PostSubject: تشکر   Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) I_icon_minitime2023-07-05, 3:24 pm

سلام آقا فرید،
ممنون از راهنماییت، مشکلم حل شد، ممنون
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation)   Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation) I_icon_minitime

Back to top Go down

Teenage Mutant Ninja Turtles III (Persian Translation)

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Similar topics

-
» ترجمه بازی Teenage Mutant Ninja Turtles II
» Ninja Gaiden III Persian Translation
» Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Final
» Ninja Gaiden Persian/Farsi Fan Translation | Prototype
» Persian NES Font