Microbaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

Share

مقدمه ای بر هک بازی کاپتان سوباسا 2 میکرو

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Shin Yahiko
Shin Yahiko

درجه : سرباز

درجه : سرباز

مقدمه ای بر هک بازی کاپتان سوباسا 2 میکرو Empty
PostSubject: مقدمه ای بر هک بازی کاپتان سوباسا 2 میکرو   مقدمه ای بر هک بازی کاپتان سوباسا 2 میکرو I_icon_minitime2015-02-17, 11:50 am

.:بسم الله الرحمن الرحیم:.
با عرض سلام و ادب cheers  
خــــــــــــــــب بالاخره یه جا برای رد و بدل کردن و بحث پیرامون بازی های مورد علاقمون پیدا کردیم
با تشکر از فرید عزیز  king
اینجا همونطور که از اسم تاپیک پیداس سعی دارم که استارت شروع کار رو بزنم
اما کدوم کار؟ Very Happy  
هــــــک بازی سوباسا 2 میکرو
  farao  

خب با یه مقدمه کوچولو شروع میکنم و در اینده نزدیک بیشتر توضیح میدم

شاید خیلی هامون با واژه هک آشنا باشیم و بدونیم چیه اما دوست دارم یه توضیح خیلی مختصر هم بدم .
در اینجا از هک منظور ما اینه که بازی سوباسا رو تغییر بدیم یعنی تغییراتی در ساختار ظاهری و ... بازی بدیم بعبارتی میشه گفت دست کاری بازی به صورت دلخواه.بعنوان نمونه و یا مثال بنده اوایل بازی رو دست کاری کردم که فقط واسه نمونه کار هست و عکس اضافه کردم و همچنین اسم خودم رو هم حک کردم
.

مقدمه ای بر هک بازی کاپتان سوباسا 2 میکرو 53356351693570015354

و یا اینکه اینجا قدرت سوباسا رو افزایش دادم

مقدمه ای بر هک بازی کاپتان سوباسا 2 میکرو 79176181781126851364

همچنین اینجا شخصیتی جدید ساختم

مقدمه ای بر هک بازی کاپتان سوباسا 2 میکرو 90539757918425463560

و اینجا هم توپ رو

مقدمه ای بر هک بازی کاپتان سوباسا 2 میکرو 20122568422050107251

خب همونطور که دیدید اینها نمونه هایی بسیار کم و کوچیکی بودن

هک کردن این بازی مراحل بسیار زیادی و خاصی رو داره که انشالله به همه آنها اشاره میکنیم و این رو هم بدونید که خیلیا هستند در سراسر عالم که به این بازی اهمیت میدند و به دنبال نسخه های هک شده آن میگردن و همچنین خیلیا هستند که به دنبال آموزش یاد گرفتن هستند بگذریم ولی میشه برترین هکرای جهان به واکاشیمازو ، کویمبرا ، علامته(لیلی) ، گابریل ، شینگامی ، ال تایگروعبدل الرحمن طلال و جوکر و
۲ ، ۳تا دیگه اشاره کرد اما شاخ ترین هکر در جهان که واقعا تو این سری همه رو متحیر کرده و همه این آرزو رو دارن مثل اون بشن واکاشیمازو هست که احتمالا اکثرا بشناسینش در کل بحث ما درباره هکرا نیست اما بعنوان شروع دونستن این ها شاید خوب و لازم باشه.

همونطور که گفتم هک کردن این بازی هم ساده و هم در بعضی جاها مشکل خواهد بود اما انشالله به لطف خداوند و شما عزیزان کار مشکلی نخواهد بود سعی میکنم تمام نکات و برنامه ها و ترفند ها رو به شما عزیزان یاد بدم و همچنین سعی میکنم قدم به قدم برم جلو.

خب بزارید برای شروع کارمون فعلا مواردی رو که نیازمون هست معرفی کنیم
.

1.حتما واسه شروع کار نیاز به خود بازی داریم که میتونید از لینک زیر دانلودش کنید(نسخه انگلیسی)

Download Bazi

استفاده میکنم همچنین اکثرا از این استفاده میکنند و من هم این رو توصیه میکنم.)

Download Mobadel

3.و اما برنامه یی که واسه هک کردن بازی به آن نیاز داریم وین هگز می باشد که از لینک زیر میتونید دانلودش کنید(دوستان برنامه های دیگه ایی هم هستند که به وقتش اون ها رو هم میزارم ولی فعلا بیشترین چیزی که الان نیاز داریم این برنامه هست که کلی کار اساسی باید باش انجام داد و یکی از مهمترین هاست)

WinHex

خب دوستان واسه شروع کار فعلا نیازمون همینا هستند و انشالله در پست بعدی و بعنوان مقدمه؛ نکات لازم و چگونگی کار کردن با برنامه و به معرفی اجزای هک(افست Offest و کد code) و همچنین ترفندها میپردازم.

2.همچنین برای اجرا کردن بازی نیاز به مبدل داریم که از لینک زیر میتونید دانلودش کنید((لازم به ذکر هست مبدل های زیادی هستند واسه اجرای بازی که عبارتند از: FCEUX , Jnes , Nestopia ,
VirtuaNES
که من خودم شخصا ازVirtuaNES

دوستان این استارت کارمون بود و موارد لازم رو گفتیم انشالله پست بعدی مقدمه و پست های بعدی آموزش و برنامه های کاربردی لازم دیگه
.
Shin Yahiko

: نویسنده

Last edited by Shin Yahiko on 2015-02-17, 12:00 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : تعدیل)
Back to top Go down
http://captaintsubasa.blogfa.com

مقدمه ای بر هک بازی کاپتان سوباسا 2 میکرو

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Similar topics

-
» ترجمه کاپیتان سوباسا 1
» آموزش مقدماتی ترجمه بازی های میکرو
» آموزش حرفه‌ای ترجمه بازی‌های میکرو
» آموزش وارد کردن لوگو به بازی میکرو
» آموزش ساخت لوگوی حرفه‌ای برای بازی میکرو